Kamenárstvo MAŇURA

V súčasnosti je Kamenárstvo Maňura významným výrobcom kamenárskych výrobkov nielen v oblasti cintorínskej architektúry, ale aj interiérových a exteriérových stavebných prvkov. Pre svoju výrobu využívame tuzemské aj zahraničné zdroje prírodných materiálov, ako je žula, mramor a pieskovec, ale aj výrobky z umelého kameňa terazzo. Vyrábame a montujeme žulové pomníky,náhrobné tabuľe zhotovujeme nápisy a prípisy, prebrusujeme náhrobné dosky, staviame hrobky a opravujeme pomníky.

CINTORÍNSKA ARCHITEKTÚRA

Jednohroby

Dvojhroby

Tabule

Doplnky

Prírodný kameň

Prírodný kameň je po stáročia nenahraditeľný pre svoju dlhovekosť a trvalú krásu. Žula ako tradičná surovina je vynikajúci stavebný materiál využívaný od pradávna. Vzhľadové parametre sú neporovnateľné s bežne používanými doskami. V našej ponuke je široký výber používaných prírodných materiálov tuzemských aj dovozových

 

Náhrobné tabule

Počiatočná investícia do žuly je síce drahšia, ale bohato sa kompenzuje vlastnosťami tohto kamenného skvostu. Žula je veľmi odolná proti opotrebovaniu a vydrží desiatky rokov. Navyše nič nevyzerá tak krásne ako pravá prírodná žula.

Kuchynské dosky

Voľbou ušlachtilého kameňa získáte trvalú hodnotu prvotriednej kvality a Vaša kuchynská pracovná doska se stane šperkom kuchyňe. Žulová pracovná doska je noblesná, trvanlivá a odolává vysokým teplotám, mastnoťe a kyselinám. Zvolte žulu i jako zvislý obklad pod horné skrinky a vytvoríte tým ochranu pred zatekajúcou vodou.

Poradenský servis

Zákazníkovi vždy odporučíme vhodný materiál a tvar pre dané použitie s ohľadom na farebný systém a priestorové rozloženie pomníka. Radi s vami budeme konzultovať vaše želania a možnosti. Poradenský servis a cenovú kalkuláciu pripravíme úplne zadarmo.

 

Cintorínske doplnky

K pomníkom patria rôzne doplnky, ktoré predávame samostatne alebo ako súčasť celého pomníku. Z bežných doplnkov si môžete vybrať z veľkého množstva a od rôznych výrobcov.